Opinie

Najlepszymi rekomendacjami nt. jakości i funkcjonowaniu 3LP SA są opinie naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych. To dla nas źródło ogromnej energii i wielka motywacja do dalszych działań i spotęgowania naszych możliwości.

Codzienna praca całego zespołu 3LP zyskuje na wartości dzięki zadowoleniu, wzrostu sprzedaży i rozwoju Waszych firm, dzięki wspólnie dobranym rozwiązaniom biznesowym. Jesteśmy dumni z każdej współpracy.

Obsługa e-commerce

Celem projektu było  przygotowanie jak najlepszej oferty dla naszych klientów. Przyjęliśmy model współpracy B2B z zewnętrznymi operatorami, ekspertami w obszarze dystrybucji dla e-commerce, którzy są zintegrowani systemowo i procesowo z IKEA. Dzięki temu możemy optymalizować naszą pracę, zapewniając wysoką jakość i efektywność naszych procesów .

Tomasz Kuliga

Kierownik Projektu Parcel Unit w Siechnicach

Magazyn buforowy, Transport specjalny

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą 3 LP w lutym 2019 roku. Przez blisko 1,5 roku realizowaliśmy dostawy komunalnych liczników energii elektrycznej dla Tauron Dystrybucja S.A. Wszystkie dostawy urządzeń do 11 oddziałów Taurona ponad 400 tys. szt. zostały zrealizowane terminowo i bardzo profesjonalnie. Współpraca przebiegała wzorowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Nie wyobrażam sobie korzystania z usług żadnej innej firmy logistycznej przy realizacji nowych kontraktów.

Andrzej Grymek

Prezes Zarządu Foxytech Sp.z o.o.

Logistyka kontraktowa, Obsługa e-commerce, Transport

Zajmujemy się sprzedażą szerokiej gamy narzędzi w kanale e-commerce. Nasza strategia obejmuje w głównej mierze dotarcie do jak największej ilości Klientów detalicznych. Dzięki współpracy z 3LP jesteśmy w stanie to osiągnąć każdego dnia.
Nowoczesne Centrum Logistyczne 3LP zapewnia płynność dostaw i gwarancję realizacji setek zamówień dziennie. Zautomatyzowane procesy magazynowe oraz pełna integracja systemów pozwalają na ekspresową obsługę Klienta końcowego. Dzięki współpracy z 3LP zajęliśmy pozycję Lidera w branży internetowych sklepów narzędziowych.
Spółka 3LP S.A. to jeden z istotnych elementów umożliwiający nam ciągły rozwój, zapewniając równocześnie optymalizację kosztów logistyczno-magazynowych.

Agnieszka Kozieł

Członek Zarządu Rotopiono

Logistyka kontraktowa, Obsługa e-commerce, Transport

3LP SA zapewnia TIM.PL kompleksową obsługę logistyczną, począwszy od procesu przyjęcia towarów od ponad 100 różnych dostawców magazynowych, a skończywszy na sprawnej realizacji dostaw do naszych klientów w całej Polsce. Centrum logistyczne 3LP wspiera również TIM w realizacji procesów posprzedażowych. Profesjonalne zespoły prowadzą obsługę zwrotów i reklamacji, dostosowując się często do niestandardowych oczekiwań wynikających ze specyfiki pracy naszych klientów oraz różnorodnych procesów po stronie naszych dostawców. 3LP wspiera nas także w zarządzaniu obrotem opakowań. Usługa ma charakter kompleksowy – od odbioru opakowania od klienta, przez jego magazynowanie. aż do odesłania do dostawcy towaru. Dzięki współpracy z firmą 3LP jesteśmy w stanie oferować naszym klientom usługi i serwisy, które stanowią wartość dodaną w naszej współpracy.
Bardzo zróżnicowany asortyment, który oferujemy klientom TIM-u, wymaga szerokiego podejścia w kwestii automatyzacji procesów logistycznych. To obszar, w którym 3LP jest prawdziwym ekspertem, a dzięki wysokiej automatyzacji procesów realizuje obsługę w sposób niezwykle efektywny.
Wysoki stopień automatyzacji centrum logistycznego w połączeniu z dobrze zaprojektowanymi procesami gwarantuje szybką i precyzyjną kompletację zamówień dla naszych klientów. To przekłada się na efektywną obsługę ponad 2 tys. zamówień dziennie, co oznacza ponad 96 000 przesyłek miesięcznie, w tym ponad 98% wysyłek z dostawą w 24h.
TIM nieustannie zwiększa skalę działalności, z roku na rok stawiając nowe wyzwania przed operatorem logistycznym. Wielkość magazynu oraz możliwość skalowania liczby operacji powodują, że 3LP z roku na rok obsługuje więcej zarówno zleceń od naszych klientów, jak i zamówień, które generujemy do naszych dostawców.
Poza digitalizacją i automatyzacją procesów magazynowych zdecydowaną przewagą konkurencyjną 3LP jest sprawdzony i wykwalifikowany zespół, a także szeroki zakres oferowanych usług oraz ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Piotr Nosal

Członek Zarządu TIM SA

Nasze osiągnięcia

450 000

paczek pakowanych miesięcznie

35 000

miejsc paletowych

90 000

miejsc półkowych na antresoli

25 000

placu zewnętrznego

4 500 m

automatycznych przenośników

11 400 000

wydanych linii