E-commerce fulfillment

3LP SA jako jeden z nielicznych operatorów logistycznych w Polsce, realizuje usługi z wykorzystaniem unikalnych na skalę kraju najnowocześniejszych rozwiązań automatyki magazynowej.

Samodzielna realizacja procesów przez właściciela sklepu internetowego wymaga zaangażowania znacznych środków finansowych, zatrudnienia doświadczonego personelu oraz wynajęcia powierzchni magazynowej. 3LP SA wychodzi naprzeciw potrzebom operatorów sklepów internetowych – oferując w pełni kompleksowe rozwiązania. W ramach usługi fulfillment e-commerce 3LP SA proponuje dwa modele współpracy.

  • Najwyższa zdolność operacyjna
  • Wysoka jakość
  • Konkurencyjne ceny

Modele współpracy, które oferujemy

Szczegóły usługi fulfillment dla e-commerce

W ramach usługi fulfillment e-commerce 3LP SA oferuje kompleksową obsługę kanału sprzedaży on-line:

Pełna kontrola zwrotów i reklamacji

Doskonale wiemy, jak ważną częścią e-commerce są zwroty towarów. Przygotowaliśmy zaawansowany system informatyczny do rejestracji zwróconych przesyłek – nasz magazyn dla e-commerce jest na to gotowy. Posiadamy stanowiska wyposażone w kamery CCTV, dzięki którym na bieżąco możemy rejestrować i wyjaśniać niezgodności dotyczące zwróconych lub reklamowanych paczek. Wszystkie operacje zapisywane są i udostępnianie w postaci raportów, co pozwala na sprawne zarządzanie i pełną kontrolę nad całością procesu.

Terminowe wysyłki to nasz priorytet

Terminowa realizacja zamówień jest naszą wizytówką. Sektor e-commerce rozwija się w błyskawicznym tempie – dlatego, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów, wyposażyliśmy nasz magazyn w wysoce zautomatyzowane systemy pobierania. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować dużą elastyczność wydań i błyskawicznie reagować na zmiany, na bieżąco dostosowując wydajność magazynu do potrzeb naszych klientów.

Konfekcjonowanie i usługi dodatkowe

Oprócz operacji podstawowych, jak przyjęcie, magazynowanie czy wydanie – oferujemy gamę dodatkowych rozwiązań przygotowanych z myślą o różnych rodzajach biznesu. Konfekcjonowanie czy dodawanie materiałów promocyjnych jest obsługiwane przez nasz magazyn w szerokim zakresie. Co więcej, dzięki automatycznemu sorterowi jesteśmy w stanie w jeszcze szybszy i dokładniejszy sposób przeprowadzić np. proces sortowania zwrotów.

Integracja z największymi firmami kurierskimi

W 3LP SA zawsze chętnie dzielimy się z naszymi parterami zebranym doświadczeniem i wypracowanymi przez lata rozwiązaniami, które są sprawdzone i skuteczne. Dzięki dużej liczbie realizowanych wysyłek 3LP oferuje szeroki wybór kurierów i konkurencyjne na rynku warunki cenowe, dzięki czemu możesz wybrać najatrakcyjniejszą ofertę. Dołączając do nas, Ty również możesz czerpać korzyści z naszych długoletnich relacji biznesowych.

Jakie korzyści niesie za sobą fulfillment dla eCommerce?

Ograniczenie kosztów stałych

Fulfillment umożliwia zamianę kosztów wynajmu powierzchni, czy stałych wynagrodzeń pracowników na koszty zależne od rzeczywistej liczby wysłanych zamówień. Dzięki skali naszych operacji możemy też wynegocjować dla Ciebie niższe stawki, na przykład za usługi kurierskie.

Szybkie wysyłki przez cały rok

Oferujesz produkty sezonowe? Zauważasz znaczny wzrost sprzedaży w określonych miesiącach roku, na przykład w okresie przedświątecznym? Czasowy wzrost sprzedaży to potrzeba większej przestrzeni magazynowej, a nawet zatrudnienia pracowników sezonowych. Dzięki naszej pełnej obsłudze logistycznej e-commerce twoje produkty zawsze wysyłane są możliwie najszybciej.

Pełen profesjonalizm

Logistyka dla sklepów internetowych oferowana przez 3LP SA to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni specjaliści pozwolą ci zapomnieć o problemach z zatrudnianiem czy szkoleniem magazynierów, logistyków itd.

Najlepsze pierwsze wrażenie

Estetyczne i funkcjonalne opakowanie, personalizowane materiały promocyjne czy drobne upominki? Profesjonalne konfekcjonowanie towaru i szybka dostawa to gwarancja dobrego pierwszego wrażenia na kliencie. Fulfillment dla e-commerce umożliwi Ci korzystanie z najwyższej jakości usług.

Galeria

Dowiedz się więcej

FULFILMENT E-COMMERCE

Zobacz nasze realizacje na przykładach konkretnych Klientów.

Case study

Samodzielna obsługa logistyczna e-commerce pochłania zbyt wiele czasu i zasobów? Chcesz rozwijać swój biznes?

Fulfillment dla e-commerce to usługa dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy dostosować nasze usługi do potrzeb Twojego sklepu internetowego!

Jeśli szukasz doświadczonego partnera logistycznego – napisz do nas!

Naszym celem jest zaoferowanie klientom najwyższej jakości obsługi, dlatego inwestujemy w zaawansowaną automatykę dzięki, której możemy skalować biznes klienta utrzymując jakość na niezmiennym wysokim poziomie.

Damian Krzympiec

Dyrektor Operacyjny

    Ile wysyłek realizujecie Państwo miesięcznie?

    Jaki jest Państwa średni zapas magazynowy?