FULFILMENT E-COMMERCE

3LP SA jako jeden z nielicznych operatorów logistycznych w Polsce, realizuje usługi z wykorzystaniem unikalnych na skalę kraju najnowocześniejszych rozwiązań automatyki magazynowej.

Samodzielna realizacja procesów przez właściciela sklepu internetowego wymaga zaangażowania znacznych środków finansowych, zatrudnienia doświadczonego personelu oraz wynajęcia powierzchni magazynowej. 3LP SA wychodzi naprzeciw potrzebom operatorów sklepów internetowych – oferując w pełni kompleksowe rozwiązania. W ramach usługi fulfillment e-commerce 3LP SA proponuje dwa modele współpracy.

Case study
  • Najwyższa zdolność operacyjna
  • Wysoka jakość
  • Konkurencyjne ceny

Modele współpracy, które oferujemy

Szczegóły usługi

W ramach usługi fulfillment e-commerce 3LP SA oferuje kompleksową obsługę kanału sprzedaży on-line:

Pełna kontrola zwrotów i reklamacji

Doskonale wiemy, jak ważną częścią e-commerce są zwroty towarów. Przygotowaliśmy zaawansowany system informatyczny do rejestracji zwróconych przesyłek – nasze stanowiska wyposażone są w kamery CCTV, dzięki którym na bieżąco możemy rejestrować i wyjaśniać niezgodności dotyczące zwróconych lub reklamowanych paczek. Wszystkie operacje zapisywane są i udostępnianie w postaci raportów, co znacznie ułatwia zarządzanie i kontrolę nad całością procesu.

Terminowe wysyłki to nasz priorytet

Terminowa realizacja odbiorów jest jednym z podstawowych czynników jakościowych naszej firmy. Sektor e-commerce rozwija się w błyskawicznym tempie – dlatego, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów, wyposażyliśmy nasz magazyn w wysoce zautomatyzowane systemy pobierania. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować sporą elastyczność wydań i błyskawicznie reagować na zmiany, dostosowując wydajność magazynu do potrzeb naszych klientów.

Konfekcjonowanie i usługi dodatkowe

Oprócz operacji podstawowych, jak przyjęcie, magazynowanie czy wydanie – oferujemy gamę dodatkowych rozwiązań odpowiednich dla konkretnego rodzaju biznesu. Konfekcjonowanie czy dodawanie materiałów promocyjnych jest obsługiwane przez nasz magazyn w dość szerokim zakresie. Dodatkowo, dzięki automatycznemu sorterowi jesteśmy w stanie w jeszcze szybszy i dokładniejszy sposób przeprowadzić np. proces sortowania zwrotów.

Integracja z największymi firmami kurierskimi

W 3LP zawsze chętnie dzielimy się zebranym doświadczeniem i wypracowanymi przez lata rozwiązaniami, które są sprawdzone i skuteczne. Dzięki dużej liczbie realizowanych wysyłek, 3LP oferuje szeroki wybór kurierów oraz konkurencyjne na rynku warunki cenowe, dzięki czemu możesz wybrać najdogodniejsze warunki umów. Dołączając do nas, możesz również czerpać korzyści z naszych długoletnich relacji biznesowych.

Galeria

Dowiedz się więcej

FULFILMENT E-COMMERCE

Zobacz nasze realizacje na przykładach konkretnych Klientów.

Case study

Porozmawiajmy o współpracy

Naszym celem jest zaoferowanie klientom najwyższej jakości obsługi, dlatego inwestujemy w zaawansowaną automatykę dzięki, której możemy skalować biznes klienta utrzymując jakość na niezmiennym wysokim poziomie.

Damian Krzympiec

Dyrektor Operacyjny