O firmie

Naszym celem jest wspieranie rozwoju biznesu Klientów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań logistycznych.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz wysoka efektywność operacyjna w logistyce oparta o najnowsze rozwiązania techniczne, dadzą naszym obecnym i przyszłym klientom znaczną przewagę konkurencyjną. 3LP SA realizuje swoją misję poprzez współpracę z renomowanymi partnerami branżowymi, dzięki którym dostarcza rozwiązania end-to-end, spełniające wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Nasza strategia na najbliższe lata

W kolejnych latach 3LP SA zamierza umacniać pozycję na rynku logistycznym w sektorze e-commerce, udostępniając swoje unikalne rozwiązania największym podmiotom z branży e-handlu w Polsce i Europie. Spółka zamierza poszerzać kompetencje również w zakresie świadczenia wysokospecjalizowanych usług logistycznych dla sektora przemysłu, branży spożywczej, fashion, kosmetycznej i wielu innych.

Zespół

3LP SA dysponuje wykwalifikowanym i zaangażowanym zespołem specjalistów, posiadających doświadczenie we współpracy z wieloma branżami. Doświadczony i wysoce zmotywowany zespół, unikalne na skalę europejską wyposażenie oraz zaawansowane oprogramowanie zarządzające magazynem stanowi gwarancję realizacji usług na najwyższym poziomie jakościowym z zachowaniem konkurencyjnych kosztów.

Po czterech latach od rozpoczęcia działalności jako osobne przedsiębiorstwo zdobyliśmy zaufanie wielu uznanych europejskich marek. Historia naszego pochodzenia czyni nas bezkonkurencyjnymi w doskonałej identyfikacji i zrozumieniu rynku.

Przeszliśmy długą drogę… z centralnego magazynu i 30 lokalnych magazynów do nowoczesnego centrum logistycznego. Po drodze tysiące zmian, ekspansji, zmian modelu biznesowego. Zdobyliśmy wiedzę poprzez własne doświadczenia, a teraz chętnie dzielimy się nią z naszymi klientami i partnerami.

Zarząd

Damian Krzympiec
Dyrektor Operacyjny

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Elektrycznym na Politechnice Wrocławskiej, studia podyplomowe Product Management na Warsaw School of Economics oraz program menedżerski MBA w ICAN Institiute w Warszawie. Jest absolwentem wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania rozbudowanymi zasobami ludzkimi. Z firmą TIM SA związany był od kwietnia 2000 roku, zaczynając od stanowiska Menedżera Produktu poprzez z-cę Dyrektora Zakupów, Dyrektora Logistyki; aktualnie w firmie 3LP SA pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu 3LP SA.

Grzegorz Hachoł
Dyrektor Handlowy

Jest absolwentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim; ukończył również studia podyplomowe na kierunku “Zarządzanie Firmą” w Akademii Ekonomicznej w Katowicach, “Nowoczesne Zarządzanie Finansowe” we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie, Podyplomowe Studia Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej oraz Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukierunkowaną karierę zawodową rozpoczął od objęcia stanowiska Kierownika Działu Przygotowania Sprzedaży i Marketingu w firmie Eltrans Sp. z o.o. w Chorzowie, następnie od kwietnia 2004 roku związał się z firmą TIM SA – zaczynając od stanowiska Dyrektora Oddziału w Katowicach. Kontynuował współpracę z TIM SA jako Dyrektor Regionalny (2010-2011) oraz Dyrektor Zakupów (2011-2021). Od 2022 r. pełni funkcję Dyrektora Handlowego oraz Członka Zarządu spółki 3LP SA.

Strategia CSR

Grupa od wielu lat podejmuje i promuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W DNA firmy w naturalny sposób wpisana jest odpowiedzialność społeczna.

Kluczowe obszary odpowiedzialności społecznej 3LP SA

 • Wspieranie i podnoszenie szans edukacyjnych młodzieży
 • Prowadzenie inicjatyw o charakterze szkoleniowym, społecznym, edukacyjnym
 • Wspieranie aktywnego stylu życia
 • Upowszechnianie idei społecznej odpowiedzialności biznesu, wartości etycznych i moralnych w biznesie
 • Współpraca i wsparcie lokalnego samorządu
 • Udział w akcjach charytatywnych

Troska o środowisko naturalne

Jednym z obszarów naszej szczególnej troski i aktywności w procesach związanych z działalnością firmy jest środowisko naturalne oraz ochrona jego zasobów.

Działamy rozwojowo w zakresach:

 • Monitoringu oddziaływania na środowisko
 • Ochrony wód
 • Ochrony powietrza
 • Redukcji zużycia energii
 • Zalesiania powierzchni biologicznie czynnych
 • Promocji aktywności ruchowej wśród pracowników
polityka ochrony środowiska

Nasze osiągnięcia

450 000

paczek pakowanych miesięcznie

35 000

miejsc paletowych

90 000

miejsc półkowych na antresoli

25 000

placu zewnętrznego

4 500 m

automatycznych przenośników

11 400 000

wydanych linii