Kariera

Jesteśmy zespołem, który dąży do wspólnie wyznaczonych celów, dzieli się wiedzą i wspiera się w działaniach. Stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę pracy w gronie specjalistów z różnych dziedzin, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Dzięki wsparciu naszych pracowników ciągle podnosimy możliwości technologiczne i przyczyniamy się do tworzenia coraz inteligentniejszych rozwiązań, które służą nam, jak i naszym Klientom.

Główne benefity

Ale do zaproponowania mamy o wiele więcej

Karta Multisport

W zdrowym ciele – zdrowy duch! Z kartą MultiSport zapewniamy Ci dostęp do ponad 400 obiektów sportowych w 650 miastach w Polsce. Basen, siłownia, aerobik, tenis ziemny, nordic walking lub inne sezonowe atrakcje – każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz skorzystać również z bogatej bazy treningów online.

Opieka medyczna Enel-Med

Nasi pracownicy otrzymują prywatny pakiet medyczny, który daje możliwość skorzystania z szerokiego zakresu usług zdrowotnych z dostępem do sieci ponad 1600 placówek oraz 2 szpitali w Polsce. System online zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji na temat przebiegu Twojego leczenia.

Grupowe ubezpieczenia

Grupowe ubezpieczenie na życie to uniwersalny produkt o bardzo szerokim zakresie ochrony. To nic innego, jak opieka zdrowotna dla naszych pracowników, która działa 24h na dobę, w pracy, w domu lub na urlopie. Ubezpieczenie na życie obejmuje nie tylko Ciebie, ale także członków Twojej rodziny.

Darmowa siłownia w sąsiednim budynku

Nasza siłownia to ponad 150 m2 powierzchni treningowej. Znajdziesz tam trzy wygodne punkty do ćwiczeń wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, miejsce do treningów aerobowych oraz osobną szatnię z prysznicami. A to wszystko tuż obok miejsca Twojej pracy. Z siłowni możesz korzystać przez 5 dni w tygodniu.

Karty podarunkowe na Święta

Zapewniamy dodatkowy zastrzyk finansowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kart podarunkowych, które działają jak karta bankomatowa. To wyjątkowy podarunek, który daje pełną swobodę wyboru idealnego prezentu przy okazji zrealizowania świątecznych zakupów oraz realną pomoc w planowaniu największych wydatków.

Dofinansowanie do nauki

Stawiamy na inwestycję w rozwój naszych pracowników. Jeśli zdecydujesz się na studia odpowiadające profilowi działalności naszej firmy, to – po spełnieniu kilku wymogów formalnych, możesz liczyć na atrakcyjne dofinansowanie do nauki. Kształcenie się w danym kierunku stwarza realną możliwość awansu.

Ultranowoczesny magazyn

Stawiamy na automatyzację i informatyzację procesów. Posiadamy najwyższej klasy system WMS, oraz wózki systemowe VNA Crown TSP, wyznaczające standardy w branży logistycznej. Wdrażamy nowoczesne strategie redukcji kosztów, maksymalizując wydajność procesów przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Działanie zespołowe

Pracujemy zespołowo i lubimy pomagać, więc otrzymasz od nas odpowiednie wsparcie i pomoc podczas wdrożenia do pracy. Organizujemy cykliczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a w czasie wolnym spotykamy się na przeróżnych imprezach integracyjnych.

Opieka dla Twoich dzieci

Zapewniamy opcję skorzystania z przedszkola dla pracowników mieszkających na terenie gminy Siechnice, które zlokalizowane jest blisko, bo w naszym budynku biurowym. Oznacza to, że Twoje pociechy mogą korzystać z pełnej opieki tuż obok miejsca pracy swoich rodziców.

Proces rekrutacji

Zobacz gdzie pracujemy

Aktualne oferty pracy

REFERENT DS. BIUROWYCH
2024-04-10 11:42:47

Aplikuj

Jesteśmy dostępni dla Ciebie w każdym momencie. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się również szybko wrócić do Ciebie z informacją o wynikach rekrutacji. Jeśli akurat w tym momencie nie znalazłeś interesującej Cię oferty – nie przejmuj się. Wyślij nam swoje CV poprzez formularz dostępny na tej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy znajdziemy odpowiednie stanowisko, pasujące do Twojego doświadczenia i zainteresowań.

Dział HR

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z Działem HR

+48 71 381 78 68
praca@3lp.eu