Magazyn buforowy

W ramach usługi buforowego magazynowania, 3LP SA przejmuje odpowiedzialność za efektywne zarządzanie zapasem powierzchniowym w okresie zwiększonego zapotrzebowania na przestrzeń magazynową naszych Klientów.

Konieczność przechowywania surowców i/lub wyrobów gotowych powoduje potrzebę ich krótkoterminowego lokowania w magazynie pośrednim, aż do momentu dalszego wykorzystania, bądź sprzedaży. Największą korzyścią jest połączenie usługi magazynowania, którą oferujemy z usługą transportu, co pozwala na utrzymanie ciągłości w zasilaniu produkcji surowcami oraz kontynuację realizacji dostaw wyrobów gotowych.

Case study
  • Najwyższa zdolność operacyjna
  • Wysoka jakość
  • Konkurencyjne ceny

Magazyn buforowy

W ramach usługi buforowego magazynowania, 3LP SA przejmuje odpowiedzialność za:

Zarządzanie zapasem magazynowym

Naszym celem jest zminimalizowanie kosztów związanych z obsługą zapasów przy jednoczesnym zapewnieniu jak najwyższej jakości usług. Szczególnie ważne w okresie wzmożonego zapotrzebowania na przestrzeń magazynową.

Połączenie magazynowania z transportem

Szybko i na swoim miejscu. Usługa magazynowania połączonego z transportem pozwala na utrzymanie istotnej ciągłości w regularnym zasilaniu produkcji surowcami i kontynuację realizacji dostaw wyrobów gotowych.

Brak przerw w przepływie towarów

Zapas towaru w magazynie buforowym lub towaru do uzupełnienia stanów jest często niezbędny. Magazyn buforowy gwarantuje, że nie wystąpią przerwy w przepływie towarów wraz z zapewnioną gotowością dostaw.

Magazynowanie większości produktów

Różnorodność wyposażenia oraz zarządzanie zasobami pozwalają nam na zaoferowanie warunków do magazynowania praktycznie każdego rodzaju towarów z wyłączeniem towarów szybko psujących się oraz ADR.

Galeria

Dowiedz się więcej

 

MAGAZYN BUFOROWY

Zobacz nasze realizacje na przykładach konkretnych Klientów.

Case study

Porozmawiajmy o współpracy

Rocznie z CL 3LP SA wysyłamy około 3 mln paczek i palet. Taka skala operacji jest możliwa dzięki doświadczonemu i zaangażowanemu zespołowi specjalistów oraz wysokiej automatyzacji procesów logistycznych.

Maciej Posadzy

CEO 3LP