Konsulting Logistyczny

Posiadamy kompetencje we wszystkich obszarach zarządzania logistyką, co jest szczególnie istotne w firmach, w których działania te mają kluczowe znaczenie dla wskaźnika rentowności sprzedaży.

Projektujemy i usprawniamy logistykę dla wielu przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą, realizując setki różnorodnych projektów biznesowych. Oferujemy szereg profesjonalnych kompetencji logistycznych, które obejmują  doświadczenie i cenne know-how w dziedzinie logistyki e-commerce. Zgromadzona przez lata baza wiedzy i umiejętności pozwala efektywnie optymalizować działania przedsiębiorstw z różnych branż.

Case study
  • Najwyższa zdolność operacyjna
  • Wysoka jakość
  • Konkurencyjne ceny

Szczegóły usługi

W ramach konsultingu usług logistycznych, zaoferujemy Ci rozwiązania z zakresu:

Konsulting IT

Analiza wymagań i pomoc przy doborze odpowiedniego systemu klasy WMS, DMS, TMS oraz wyboru dostawcy. Pomagamy również przy nadzorowaniu wdrożeń wraz z integracją systemów IT z infrastruktura magazynową.

Projektowanie i automatyzacja

Wsparcie przy projektowaniu magazynów i rozwiązań automatycznych. Sprawdź, jak w praktyce działa szereg automatycznych rozwiązań: Shuttle, szafy Lean Lift, automatyczny sorter i układnica paletowa.

Audyty logistyczne

Audyt przeprowadzany przez naszych pracowników z praktycznym doświadczeniem. Diagnoza aktualnej sytuacji, wykazanie tematów do poprawy, realizacja wdrożenia poprawek oraz optymalizacja wyników po wdrożonych zmianach.

Doradztwo logistyczne i zarządzanie projektami

Zapewniamy pełne doradztwo i sprawdzone zarządzanie różnorodnymi projektami w zakresie logistyki. Oferujemy również pomoc przy wyborze dostawcy usług oraz koordynację dużych i skomplikowanych projektów.

Galeria

Konsulting logistyczny

 

KONSULTING SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH

Zobacz nasze realizacje na przykładach konkretnych Klientów.

Case study

Porozmawiajmy o współpracy

Rocznie z CL 3LP SA wysyłamy około 3 mln paczek i palet. Taka skala operacji jest możliwa dzięki doświadczonemu i zaangażowanemu zespołowi specjalistów oraz wysokiej automatyzacji procesów logistycznych.

Maciej Posadzy

CEO 3LP