Case study – Dom i ogród

Czołowy producentów zamocowań w Europie i na świecie. Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się Polskich firm, oferująca swoje produkty odbiorcom na całym świecie.

Oczekiwania naszego Klienta

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzonej działalności Klient stanął przed koniecznością modernizacji własnego obiektu magazynowego. Realizowana modernizacja nie mogła wpłynąć negatywnie na prowadzoną obsługę dostaw półproduktów i materiałów oraz dystrybucję produktów gotowych do końcowych odbiorców. Klient potrzebował powierzchni magazynowej wraz z obsługą dostaw surowców na linie produkcyjne.

Zaoferowaliśmy zatem pomoc w zakresie obsługi dostaw surowców i materiałów produkcyjnych, ich poprawnego ewidencjonowania, przechowywanie jak i realizację dostaw na potrzeby realizowanej produkcji. Oferta współpracy z 3LP SA obejmowała obsługę dostaw kontenerowych, rozładunek, kontrolę ilościową i jakościową, magazynowanie oraz dostawy na linie produkcyjne.

Udana współpraca w zakresie obsługi dostaw półproduktów zaowocowała podjęciem rozmów o współpracy w obszarze obsługi sprzedaży internetowej w kanale B2C, która do tej pory nie była realizowana przez Klienta. Nasze bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów e-commerce daje możliwość rozszerzenia prowadzonej przez Klienta działalności na rynek odbiorców indywidualnych.

Podsumowanie

Decyzja o nawiązaniu współpracy z 3LP SA pozwoliła Klientowi na sprawne przeprowadzenie modernizacji obiektu magazynowego przy zachowaniu ciągłości obsługi dostaw surowców oraz zasilania linii produkcyjnych.

Nasze pozostałe case study