Zapraszamy na 24. Targi eHandlu w Warszawie

 

 

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na 24. Targi eHandlu, wiodące międzynarodowe targi ehandlu w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie odbędzie się 27. października 2023 r. w EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Będziemy obecni na stoisku C2.5, gotowi do rozmów na temat fulfillmentu dla e-commerce oraz odpowiedzi na wszelkie pytania o zarządzaniu outsourcingiem usług logistycznych dla e-handlu.

Kompleksowe rozwiązania tego typu pomagają nie tylko zminimalizować koszty zatrudnieniai szkolenia kadr obsługujących realizację zamówień i zwrotów jak obniżyć koszty budowy magazynu z nowoczesnymi technologiami. Co więcej, umożliwiają skalowanie ebiznesu bez zawierania indywidualnych umów z przewoźnikami i kurierami jak i oszczędzić na procesach realizacji zwrotów i reklamacji z szczytach sezonowych.

Weźmiemy również udział w spotkaniach, na których poruszone zostaną kwestie kompleksowej pomocy dla biznesu w zakresie dystrybucji, zoptymalizowanego magazynowania oraz międzynarodowego transportu z uwzględnieniem wysokiej automatyzacji procesów logistycznych.

To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia cennych informacji z branży oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania spotkań z ekspertami 3LP.